Ndermarrja ndertimore Erlindi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ndermarrja ndertimore Erlindi 08 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Ndermarrja ndertimore Erlindi.
bejm nivelizimin e te gjithave objekteve
te banesave dhe shtepive.
me pervoj shumvjeqare nga zvicra.
(pronar) bashkim salihu.
tel:044449520
tel:049138323
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim