Punoj banjo komplet dhe izolime KERAMIK

Shitet nga: abi 04 Krr 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
punojm me keramike .. banjo tarasa shkall dhe izolime te gjitha llojet e keramikes i punojm

me qmim te volitshum per pune ju garantoj do te bindni edhe vet per punen ton

ju falimnderit per info,,,, 049230559 Abedini ,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim