Punojm meremetimin e shtepis mrena dhe jasht

Shitet nga: ****** 15 Krr 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
punojm meremetimin e shtepis: p.sh mallter fasad glet rafaello (me dekorime shum tmira) punojm dekorime me knauf te njejtat si nfoto dhe sips deshires tuaj keramike nevilizim rrymen me pun boj konpenzim vetur lop etj .ju mir presim 049596125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim