BESI COM Bejm Montimi e Kockav

Shitet nga: BESI-COM 25 Sht 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
BESI-COM Bejm rregullimin e Oborrev si dhe tretuarav Etj me Kubza (kocka) te betoni . si dhe bej ngjeshjen e temalav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim