BESI-COM Bejm Montimi e Kubzav-Kockav

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BESI-COM 07 Tet 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Besi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim