Meti Park.

Shitet nga: Helmeti 23 Dhj 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme te gjitha qka i duhet nje Shtepije te duket Bukur.
me provoje shume vjeqare si ne Kubza.instalim ne Elektrik.dhe saldim e ngjyrosje te Gilinderave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim