Vazo

Shitet nga: Xhela 24 Tet 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Vazo dekorative per lule shum te bukura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim