mrehjen sakicave

Shitet nga: agim 01 Mar 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Punoj me mrehjen sakicave teshlicave punim dore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim