Ore mesimdhenie piano

Shitet nga: Dafina 12 Sht 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Ore private individuale per mesimin e luajtjes ne piano, si per fillestar ashtu edhe per te rritur.
Te interesuarit te kontaktojne per informata ne numrin kontaktues ose me shkruani ne e-mail !


+37744801834
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim