JA PIM MR QERA TENDA KARRIKA DHE TAVOLINA

Shitet nga: sadik 15 Dhj 02:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Për dasma
Japim me QERA tenda karrika tavolina MONTIMI dhe transport Jan gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim