Japim me qera:- tenda -tavolina-karrika

Shitet nga: Asrtit 19 Tet 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Për dasma
Japim me qira
TENDA
TAVOLINA DHE KARRIKA me qmim te volitshem
Tel 049-577-313 044-405-621
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim