Japim me qira tenda tavolina karrika

Shitet nga: tenda niti 18 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Për dasma
TENDA NITI
Japim me qira:
TENDA
TAVOLINA
KARRIKA
049 577 313 dhe 044 405 621
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim