Tupanat Mitrovic

Shitet nga: Ruzhdi Ahmeti 04 Gsh 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Për dasma
Bejm Muzik Me surle Dhe tupana Neper dasma,Syneti Dhe Ahengje tjera Familjare,Kemi edhe grupin e valltarve nga mitrovica.Tel 044-157-157 dhe 049-543-007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim