Haub per rregullimin e flokve

Shitet nga: Edon 29 Dhj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Haub per rregullimin e flokve ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim