KERKOJ FRIZERKA ME PREVOJ PUNE

Shitet nga: Kushtrimi 20 Gsh 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
KERKOJ FRIZERKA ME PREVOJ PUNE PER HAPJEN E SALLONIT ME %.
DUHET TE KETE NJOHURI
GRIMERE
FRIZURA
MANYKYR
E TJERAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim