Flija Prushit

Shitet nga: Bedri Neziri 19 Tet 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
-Bejm Pergaditjen E Flijave Me Maz Te Shtepis
-Flijat Pjeken Me Saq
-Porosia Behet 3 ose 4 Orë Perpara
-Transporti Gratis Brenda Mitrovice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim