Flija Traditcionale Me Saq

Shitet nga: 049379367 15 Pri 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
-Bejm Pergaditjen E Flijave Me Maz Te Shtepis
-Flijat Pjeken Me Saq Ne Tepsi 50Cm
-Porosia Behet 3 ose 4 Orë Perpara
-Gjithashtu Bejm Pergaditjen E Flijave Edhe Per Resturante
-Transporti Gratis Brenda Mitrovice
-Qmimi 10 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim