Flija tradicionale me maz te shtëpis mantija pite

Shitet nga: flija 10 Dhj 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Shesim flija me porosi. Tepsija 50 cm me maz te shtëpisë taze qdo dit te nxeta gjithashtu pergaditim mantija dhe pite qmimi i mantijav esht 15 euro i pitev 10 euro tepsijat esht 60 cm tepsi e tupanit porosija behet nepermjet telefonit duhet te lajmrohet 4ose 5 or perpara gjendemi te tregu gjithashtu bejm bakllava tradicjonale me pet te ternr qmimi 30 euro tepsija 60 cm per bakllava duhet te parositni 1 dit perpara flija per restorana gjelltore qdo dit per me shum info thirrni ne telefon 049571807 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim