Flija shtepijake me saq dhe bakllava

Shitet nga: Mehana 10 Mar 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Pregatitje të artikujve
Pregaditim flija shtepijake me saq po ashtu edhe bakllava sipas porosis Cmimi per flija 20 €Bakllava 30€ per te gjith te interesuarit mund te lajmrohen edhe ne viber oae what's app
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim