Bejm pastrimin e Banesave dhe Shtepive me marves..

Shitet nga: une 08 Pri 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojn ne nr. E telefonit flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim