KOMPANIA -PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE..

Shitet nga: ARIAN-049-714060 24 Shk 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
KOMPANIA- EXTRA -E'-SPECIALIZUAR.- PËR -PASTRIM -SHTEPIVE-LOKALE-OBJEKTE --GEJAT [kauqa-shtepive] KONFORIN -VETURAVE [tapacira ulse etj]- ME SHAMPONA NGA GJERMANIA -BEJM MONTIM BLLOBEKAVE -[tapeta shtepive-lokale]. BEJM POLIR PARKETIT - LAMINATIN ETJ-.ME QMIME-ME T'VOLISHEM N'RAJON. JU MIRË -PRESIM -KONTAKTONI-NR;049-714 060 -.045-405 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim