Pastrim oxhaku

Shitet nga: Oxhaku 01 Tet 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimin e oxhaçeve te shpiave dhe banesave me mjete dhe teknike te avansuar me gjatesi deri ne 30 m
Çmime me marveshje dhe shume t arsyeshme per pastertine tuaj,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim