Pastrimi FJOLLA (Cleaning Services)

Shitet nga: Gentrit 30 Qer 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
N.SH PASTRIMI FJOLLA
Me lokacion në Mitrovicë me një staf të koordinuar po ashtu me përvojë pune të mjaftueshme,dhe të pajisur me aparaturë përkatëse të cilësisë së lartë ju ofron:
Pastrim të ambienteve të mbyllura si :
( shtëpi , banesa , zyre , lokale , restaurante , kolegje etj )
duke përfshirë :
pastrimin gjeneral apo dezinfektim te kauqave , tepihave , perdeve , xhamave , dritareve, dyshemeve të llojeve të ndryshme si:
( qeramikes , laminatit ,linoleum , parketit , kockave )
Pastrim të ambienteve të hapura si :
xhama të lokaleve apo ndërtesave shumë kateshe.
Patrimi Fjolla ofron poashtu :
- transportin falas ,
-ofron mundësin edhe të mirëmbajtjes mujore të objekteve të caktuar.
-një përparësi tjetër është edhe preciziteti dhe saktësia qe ju ofrohen klientëve -mjetet higjienike të përsosura po ashtu deterxhentet e kualitetit të lartë , me një cmim shumë të volitshëm për konsumatorët.

.

Pastrimin Fjolla ofron këto mundësi të kontaktit si :
Në numrin e telefonit : 049 20 25 30
Përmes faqes zyrtare në facebook : /PastrimiFjolla


Dhe përmes web-faqes zyrtare : http://pastrimifjolla.com/


Higjiena zë vend bazik në të gjitha vendet andaj zgjidhni Pastrimin Fjolla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim