Pastrimi

Shitet nga: Valon 16 Shk 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimi.e kanalizimave me maqin qe esht nfoto si dhe pastrimi e oxhaqeve nese don me dit qysh dhe si mundeni te na viziton me facebook. Me emer "Pastrimi" linki. https://m.facebook.com/prinzzschweiz/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim