Punojm pun fizike lyjm dyer dhe gilindere

Shitet nga: agim 13 Mar 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
pershndetje une jam agim sylaj jam nga mitrovica punoj pun fizike ndihm shtepiake dhe pastrime dhe lyjm gilindera dyer dritare tavoline etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim