Shitna puntor fizik

Shitet nga: agim 18 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
jam puntor i sherbimeve shtepiake punoj mbjelljen epishave pemeve lyerjen edyrve dritarve gilinderave dhe punimin ehidroizulimi te terasave shtepive podrumin banjo kulma te rrafshte etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim