Bejm instalimin e nxemjes qendrore

Shitet nga: arton 07 Sht 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Të tjera
bejm instalimin dhe riparimin e nxemjes qendrore me qmim te volitshem viber +38649457001 gjendemi ne vushtrrI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim