Bejme Montimin Dhe Instalimin E Kamerave

Shitet nga: Eye Monitor 14 Shk 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Të tjera
Bejme instalimin,montimin e qdo lloj kamerave CCV me vëzhgim kudo ne botë dhe me sistem Android Dhe IOS
Dhe Poashtu Edhe Instalimin E Rrymes elektrike

Nr. Kontaktues ;+38649529840


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim