Bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve

Shitet nga: pastrues i oxhaqeve dhe bojlerve Dje 03:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Të tjera
bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve ne menyre profesionale,
pastrimi i oxhaqeve te shtepive dhe te banesave me gjatesi deri ne 50 metra, pastrimi behet ne menyre profesionale me mjete speciale dhe efikase,
po ashtu Bejme pastrimin e Bojlerve nga mbeturinat e grumbulluara brenda,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim