HIDRO SAN

Shitet nga: samija 27 Krr 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Të tjera
BEJM RIPARIMIN E BANJOVE TUAJA SI NE VIJIM

montimin e tushkabinave te thjeshta si dhe gjaakuzit
..bejm ndrrimin e nxemsav (griaqve) te bojlerit
.....ndrrimin e qdo lloj gypi italian
..... riparime te ndryshme ne banjon tuaj
......nderrimin e krujt -qeshmeve
.......pastrimine kanalizimit
.......nderrimine paisjeve sanitare e tj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim