Infermieri

Shitet nga: Kujdesi Infermieror në shtëpi 29 Jan 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Të tjera
Ofrojmë shërbime mjekësore dhe infermierore që bëhen sipas udhëzimeve të mjekut dhe lista e shërbimeve infermierore-mjeksore është:
-dhënja e injeksioneve,infuzioneve dhe e insulinës
-matja e tensionit arterial
-matja e përqëndrimit të oksigjenit në gjak (saturimit)
-glikemia
-kujdesi për plagë dhe lidhja e tyre me fashë
-vendosja dhe ndrrimi i kateterit urinar
-kujdesi për të moshuar
-kujdesi për persona postoperativë
-etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim