Instalime uji dhe kanalizim

Shitet nga: Mentor 03 Jan 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Të tjera
Punojme instalime te ujsjellsit dhe kanlizimit ne shtepit tuaja si dhe ne ndertime banesore. Shtrijme linija te reja te kanalizimit poashtu bejme edhe zhbllokimin e kanalizimeve si dhe çelim oxhaçe ne menyre profesionale ,me pergjegjesI dhe garann tojme ne punen qe bejme. Qmimet per punen jane shume te volitshme dhe me marrveshje.
Tel. 045.201.681 ose 049.565.312
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim