SHERBIME

Shitet nga: gazi 27 Tet 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Të tjera
Punime me knauf dekorime me knauf gled izolime me stiropor fasada jasht dhe brenda keremike e shum pun tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim