Tenda me qera per dasma , panaire. koncerte ,eve..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH TENDA 3 10 Pri 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Të tjera
OFROJME TENDA ME QERA TE KUALITETIT TE LARTE MEDIMENSIONE TE NDRYSHME, TENDAT JANE TE DEKORUARA DHE JANE SHUME TE PERSHTATESHME PER QDO EVENTE TE NDRYSHEM
RISI TANI EDHE TENDA TRANSPARENTE PER DASMA MADHESHTORE DHE EVENTE SPECILAE,
PO ASHTU OFROJME KARRIKA TE PROTOKOLLIT (METALIT) DHE TE PLASTIKES ,TAVOLINA KATRORE E TE RRUMBULLAKTA (DRURIT), TAVOLINA TE GJATA ,DYSHEME ME TEPISON , NDRIQIME DHE SHERBIME TJERA,
PER DETAJE DHE PRONOTIME NA KONTAKTONI NE'
+377 (0) 44 228 658
+386 (0) 49 312 692
AGRONI
WWW.TENDA-KS.NET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim