Tenda me qera per dasma paniare dhe festivale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH TENDA 3 10 Pri 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Të tjera
Ofrojme tenda te dimensioneve te ndryshme me kualitet shume te larte, tendat kane dekorime dhe jane shume te pershtateshme te perdoren per qdo raste,po ashtu ofrojme karrika te protokollit (metalit) e te plastikes me mbulesa, dysheme per tenda me tepison, ndriqime , tavolina te nalta (shankerica) tavolina katrore e te rrumbullakta ,
RISI tenda transparenta per dasma madheshtore dhe evente speciale ,
per detaje na kontaktoni ne;
+377 (0) 44 228 658
+386 (0) 49 312 692
Agroni
www.tenda-ks.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim