bejme prerjen dhe thyerjen e betonit

Shitet nga: x 16 Maj 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Të tjera
Bejme prerjen dhe thyerjen e betonit si dhe leshojme hillta me qera
me qmime te volitshem me kontaktoni ne nr: 049 495226
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim