Bejm transportin e mallrave nkrejt kosoven

Shitet nga: lavdim 31 Tet 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
bejm transportin e mallrave dhe njerzve nkrejt kosoven qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim