Taxi

Shitet nga: Taxi 14 Shk 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Ofroj sherbime (taxi) per ne aeroportin e Prishtines per vetem 15 euro dhe ne aeroportin e Shkupit per vetem 40 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim