Transport brenda dhe jashte Kosoves

Shitet nga: Irfan 03 Shk 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme transportin brenda dhe jashte Kosoves.Vetura eshte komode dhe me hapesire te madhe nese keni nevoj per transport me familje . Vetura ka klime dhe shume e rehatshme per udhetime te gjata. Transporti behet ne te gjitha qytetet e Kosoves si dhe jashte saj.
Mitrovicë-Shqipëri
Mitrovicë-Maqedoni
Qmimet te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim