Moler

Shitet nga: Moleri 19 Pri 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejm Izolimin e Shtepive me Stiropor ,Lesh qelqi,Fasada te jashtme dhe te mbrenshme ,punojm Gletin,Ngjyren,Knaufin,Amstrongun,Rafaellon,Dekorimin si dhe Dizajnimin e gjitha Lokaleve,Salloneve,Shankave, Pllafunav te ndryshum, ndarjev,harkorev te Murev,korniza apo Stubave,vendosjen e Llaqnev dekoruse nga Gipsi apo Stiropori, te gjitha kto i kryjm ne menyr Profesionale te Sinqert Dhe Pergjegjshme Ne Kemi pervoj dhe GARANTOJM Ne cilsin dhe Qendrushmeri Te Punes Ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim