Aloe Vera

Shitet nga: Forever Living Products Aloe Vera 29 Jan 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesim produkte natyrore nga kompania Forever living Products,janë produkte natyrore 100 % me bazë nga bima Aloe Vera,nga mjalti dhe bimët tjera.
Në këto produkte përfshihen produkte për freskim të organizmit,Aloe Vera gel,ujë mineral,pije energjike,produkte nga mjalta dhe dylli i bletës,produkte për vitalitet si (kapsula,tableta,softgel),produkte për forcimin e muskujve,rritjen e potencës mashkullore,antioksidantë,produkte për menaxhim të peshës trupore,pakot unike si pako ushqimore dhe higjienike,produkte për bukuri,qetësi dhe mirëqenie trupore,parumë dhe deodorantë,krem për mbrojtje nga dielli,lloje të ndryshme të kozmetikës dhe shumë produkte tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim