Tri lloe dredhza

Shitet nga: Fadil 08 Sht 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes dredhza jan tri lloje alba maja dhe roksana qmimi 0.20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim