Antifriz per Nxemje dhe vetura

Shitet nga: FLORI 02 Nën 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1,99 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shes antifriz me shumic dhe pakic per vetura dhe nxemje nga austria.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim