Punime nga inoxi (rostfraj) dhe llamarina

Shitet nga: blerim 17 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
ofrojm shum pun me inox... skara qynga kualitative te gjitha dimenzionet filtra per hauba etj etj . RISI TASHME EDHE QYNGA PER KOFTOR ME PELET DIMENZIONI FI 8CM gjithashtu i prodhojm te gjitha llojet e kallepave per torte...tel kontakt 049 437 535,,,044 799 109
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim