Shporta per dru

Shitet nga: Shporta 29 Tet 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shesim dhe punojm shporta per dru me shumic dhe me porosi.Komplet kaci dhe mash.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim