25 jakne

Shitet nga: Xxx 03 Sht 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes ose ndrroj 25jakne me naj skuter ose najsen qe m konvenon jaknet jon t ardhun nga anglija per me shum n tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim