30 jakne t ardhun pi jashti

Shitet nga: Xxxx 03 Sht 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes ose ndrroj30 jakne t ardhun nga anglija ndrroj me ndonje skuter ska lidhje kubikazha ndrroj me skuter/tomos/me naj bicikel qe m konvenon per me shum n tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim