Ardhura nga Franca me pakic e Shumic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Veshmbathje 04 Mar 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Veshmbathje nga Franca me shumic e Pakic , Malli shum Kualitativ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim