Jeleka dhe produkte tjera nga tekstili .

Shitet nga: Astrit 13 Sht 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shesim me pakicë dhe shumicë jeleka dhe produkte tjera nga tekstili për fëmijë dhe të rritur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim