Kukulla

Shitet nga: Blendar 24 Shk 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes kukulla per butik meshkuj femra edhe rafata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim